Architekt Bielsko Biała – SUMAARCHITEKTÓW – funkcjonalność inspirowana pasją

Architektura towarzyszy nam od zawsze. Ludzie od najdawniejszych czasów budowali domy lub inne budynki użytkowe. Wtedy jeszcze nie można było mówić o wykwalifikowanych architektach i biurach architektonicznych. Samo słowo architektura oznacza sztukę aranżowania, urządzania i konstruowania budynków, a dodatkowo wyposażania i rozsądnego zagospodarowania przestrzeni potrzebnej człowiekowi do życia. Jak połączyć funkcjonalność z fantazją?

Architekt Bielsko Biała – nasze specjalizacje.

Definicja architektury aktualna jest do dzisiaj. Na przestrzeni lat powstały jednak podziały na różne jej rodzaje. Główny i powszechnie znany podział, w który wpisuje się misja biura SUMA Architektów Bielsko to:

  • Architektura wnętrz – aranżacja i projektowanie funkcjonalnych pomieszczeń.
  • Architektura krajobrazu – planowanie terenów zielonych.
  • Urbanistyka – planowanie miast lub małych miejscowości.

Bielsko Biała – architektura fenomenalnych  inspiracji.

Dzięki pomysłowym architektom wiele miast w Polsce i nie tylko może poszczycić się perłami architektury. Jednym z takich miast jest Bielsko – Biała. W mieście tym znajduje się wiele starych urokliwych budowli  jak np.:

  • Zamek Sułkowskich – jest to najstarsza budowla w mieście. W Muzeum w Bielsku możemy odnaleźć jego opis z 1571r.
  • Ratusz w Bielsku – Białej – wybudowany jest w stylu neorenesansowym na podstawie projektu Emanuela Rosta. Projekt został wybrany przez jury w roku 1894r.
  • Dworzec kolejowy w Bielsku – Białej – zbudowany został w 1889r. Ta stacja była częścią jednej z najstarszych linii kolejowych Europy.

Bielsko – Biała ma jeszcze wiele przepięknych zabytków architektury, które świadczą o ogromnym kunszcie architektów.

Harmonia przestrzeni – spojrzenie na nowoczesne wyzwania.

Nie należy zapominać o tym, jak ważną rolę w kreacji przestrzeni odgrywa architekt. To jego oryginalne pomysły wpływają na to jak pod względem architektonicznym wygląda otaczająca nas rzeczywistość. Nieważne czy jest to park, instytucja użyteczności publicznej czy nasze mieszkanie.

Współcześni architekci z Bielska są również bardzo utalentowani i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom w zakresie nowoczesnego zagospodarowania przestrzeni. Nie tylko jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, ale również przestrzeni użytkowych jak chociażby plac zabaw dla dzieci. Na Bialskim rynku funkcjonuje wiele biur architektonicznych, w których pracują młodzi pełni pomysłów i pasji do pracy architekci. Specjalizują się w różnych dziedzinach architektury i aranżacji.

Architekt Bielsko – anatomia kreacji.

Otwarci na nowe wyzwania i pełni zapału do pracy są architekci z biura architektonicznego SUMA Architektów. W ich ofercie możemy znaleźć miedzy innymi:

  • Kompleksowe wykończenie inwestycji tzw. pod klucz.
  • Projekty domów jednorodzinnych .
  • Projekty biur i budynków użyteczności publicznej.

To tylko kilka propozycji dla klientów SUMA Architektów. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb klienta, do których się oczywiście dostosują z przyjemnością, ponieważ nowe wyzwania rozwijają kreatywność.

Zapraszamy do kontaktu

Ul. Rzemieślnicza 20/120, 30-363 Kraków
Telefon: +48 783 156 223
Strona internetowa: www.sumaarchitektow.pl